CUMDER'DEN KAHVALTILI İSTİŞARE TOPLANTISI

Merkezi İstanbul Güngören İlkyuva caddesinde bulunan Cumapazarlılar Derneği CUMDER düzenlediği kahvaltıda hemşerileriyle buluştu.Yaz döneminde halkın köyde olması nedeniyle uzun süre bir araya gelemeyen Cumapazarlılar kahvaltıda hasret giderdi.

Kahvaltı sonrası yapılan dua ardından dernek sorunlarıyla ilgili görüşmelere de yer verildi. Dernek başkanı olgun Saral dernek çalışmaları ileri ilgili üyelere bilgi verdi.Saral yaptığı konuşmada” dernek olarak 2012 yılı içersinde çalışmalarımıza imkanlarımız ölçüsünde devam etmeye özen gösterdik.Ancak her zaman ifade ettiğimiz gibi üyelerimizin ilgisizliği bizleri üzmektedir.

Yönetim olarak belde halkımıza her konuda yardımcı olamaya çalışmaya son derece özen göstermemize rağmen halkımızın derneğimizden uzak kalmasına bir anlam vermiş değiliz. Halkımızın derneğimize ilgisizliği yönetim olarak bizleri üzmektedir. Üyelerimize muntazam bir ortam sağlamamıza rağmen kendi mekanlarına sahip çıkmamaları kendi takdirleridir.

Biz yönetim olarak gerek üyelerimize ve gerekse üye olmayan Cumapazarlı hemşerilerimize ayırım yapmadan hizmet etmeye devam ediyoruz.Bunların en son örneği 2012-2013 yılında üye ayrımı yapmadan yaklaşık 25 öğrencimize burs temin ettik.Halkımızın derneğine sahip çıkması halinde bizlerde çalışmalarımıza daha fazla önem vereceğiz. Gerek maddi yönden ve gerekse manevi yönden bizlerin yanında yer almaları en büyük arzumuzdur.Bundan böyle kahvaltıyla başladığımız etkinliklerimiz hemşerilerimizin dilek ve temennileri doğrultusunda hızla devam edecektir.

2012 Yılının son etkinliği aralık ayının son haftasında 2012 Yılında Ahirete intikal eden ölülerimiz için daha sonra tarihini duyuracağımız günde dernek merkezimizde hatmi şerif düzenleyeceğiz.Bu etkinlik ardından 2013 yılı Ocak ayının 6 ilk haftasında derneğimizin olağan genel kurulu yapılacaktır. Aralık ayından düzenleyeceğimiz hatmi şerif ardından derneğimizin genel kurulu ve teni yönetimin oluşumu ile ilgili görüş alışverişinde bulunacağız.Derneğimiz ocak ayında yapılacak olağan genel kurul artından yeni yönetimiyle yoluna devam edecektir.Tüm üyelerimizi ve Cumapazarlı hemşerilerimizi aralık ayının son haftasında düzenleyeceğimiz hatmi şerif programı ile 6 Ocak da yapılacak olağan genel kuruluna gerekli hassasiyeti göstererek bizlerin yanında olmalarını istiyoruz.

 
3641 Kez Görüntülendi.