KART CEZALARI 2017

  ADI SOYADI HAFTA  KART CEZASI TAKIMI DURUMU 
1 Abdurrahim KAR 1.Hafta Sarı Bölümlü  
2 Akın KIROĞLU 1.Hafta Sarı Taflancık  
3 Bayram AKYILDIZ 1.Hafta Sarı Çakıroğlu  
4 Emir Sultan OCAK 1.Hafta KIRMIZI Sarmaşık  
5 Enes AYDIN 1.Hafta Sarı Yemişalan  
6 Enes CEBECİ 1.Hafta Sarı B.Makililer  
7 Erol AYDIN 1.Hafta Sarı Yarlı  
8 Faruk KAZAN 1.Hafta Sarı Örtülü  
9 Furkan SARMUSAK 1.Hafta Sarı Şehitli  
10 Halil İbrahim ÇAKIR 1.Hafta Sarı Çakıroğlu  
11 Hasan BAŞAKOĞLU 1.Hafta Sarı Tekoba  
12 Kenan KELEŞ 1.Hafta Sarı Sarmaşık  
13 Mehmet Hanifi KIRIMLI 1.Hafta Sarı Gülderen  
14 Mehmet PARLAK 1.Hafta KIRMIZI Yemişalan 2. Hafta Oynayamaz.
15 Mehmet TAŞKIRAN 1.Hafta Sarı Gülenköyü  
16 Murat KAPUCU 1.Hafta Sarı Örtülü  
17 Muzaffer AYDIN 1.Hafta Sarı Yeniköy  
18 Nazım İKİNCİ 1.Hafta Sarı Dernekpazarı  
19 Oğuzhan AYDIN 1.Hafta Sarı Yarlı  
20 Oğuzhan YILMAZ 1.Hafta Sarı Yarlı  
21 Rauf SEVENCAN 1.Hafta Sarı Örtülü  
22 Remzi DEMİR 1.Hafta Sarı B.Makililer  
23 Sabit TELLİOĞLU 1.Hafta Sarı Örtülü  
24 Selim VELİ 1.Hafta Sarı Bölümlü  
25 Tahir Turan TÜRK 1.Hafta Sarı B.Makililer  
26 Zekeriya KAR 1.Hafta Sarı Bölümlü  
27 Abdullah ŞİRİN 2. Hafta Sarı Saraçlı  
28 Abdürrahim KAR 2. Hafta Sarı Bölümlü  
29 Adem ZENGİN  2. Hafta Sarı Cumapazarı  
30 Ahmet BAŞ  2. Hafta Sarı Yeniköy  
31 Anıl M. AYDIN 2. Hafta Sarı Şehitli  
32 Bekir KIR 2. Hafta Sarı Taflancık  
33 Berkay KANSIZ 2. Hafta Sarı B.Makililer  
34 Burak AŞIKKUTLU 2. Hafta Sarı Uğurlu  
35 Dursun BİBER 2. Hafta Sarı Gülenköyü  
36 Emre YAVUZ 2. Hafta Sarı Uğurlu  
37 Erdal ÖZEL 2. Hafta KIRMIZI Şehitli Turnuva Kurallarının DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
Disiplin Suç ve Cezalarının 6. Maddesine istinaden 2 Maç Oynayamaz.
38 Erkan ÖZEL 2. Hafta KIRMIZI Şehitli Turnuva Kurallarının DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
Disiplin Suç ve Cezalarının 6. Maddesine istinaden 2 Maç Oynayamaz.
39 Furkan BAŞER 2. Hafta Sarı Şehitli  
40 Gökhan GÜZEL 2. Hafta Sarı Şehitli  
41 Gökhan YILMAZ 2. Hafta Sarı Köyceğiz  
42 Hakan HACIÖMEROĞLU  2. Hafta Sarı Gülderen  
43 Haktan MERCAN 2. Hafta Sarı Bölümlü  
44 Hamza AKAYDIN 2. Hafta Sarı Uğurlu  
45 İsa DEMİRCİOĞLU 2. Hafta Sarı Köyceğiz  
46 İsmail MOLLAİBRAHİMOĞLU 2. Hafta Sarı Taflancık  
47 Kaan KÖSE 2. Hafta Sarı Kıyıboyu  
48 Mehmet TAŞKIRAN 2. Hafta Sarı Gülenköyü  
49 Nazım İKİNCİ 2. Hafta Sarı Dernekpazarı  
50 Necati YILDIZ 2. Hafta KIRMIZI Taflancık Turnuva Kurallarının DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
Disiplin Suç ve Cezalarının 6. Maddesine istinaden 2 Maç Oynayamaz.
51 Remzi DEMİR 2. Hafta Sarı B.Makililer  
52 Salih YAVUZ 2. Hafta Sarı Dernekpazarı  
53 Samet ŞAHİN 2. Hafta Sarı Şehitli  
54 Selçuk KANSIZ 2. Hafta Sarı Yeniköy  
55 Serhat KURT 2. Hafta Sarı Dernekpazarı  
56 Serkan AKTÜRK 2. Hafta Sarı Yarlı  
57 Suat KONDAL  2. Hafta Sarı Yeniköy  
58 Zekeriya KAR 2. Hafta Sarı Bölümlü  
59 Afacan YILDIRIM 3. Hafta KIRMIZI Köyceğiz Turnuva Kurallarının DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
Disiplin Suç ve Cezalarının 6. Maddesine istinaden 2 Maç Oynayamaz. 2018 yılı futbol turnuvasında 1 maç oynayamaz.
60 Ali KANSIZ 3. Hafta Sarı Yeniköy  
61 Bayram Ali USTAOSMANOĞLU 3. Hafta Sarı Tavşanlı  
62 Burak AŞIKKUTLU 3. Hafta Sarı Uğurlu  
63 Emre YAVUZ 3. Hafta Sarı Uğurlu  
64 Erol AYDIN 3. Hafta Sarı Yarlı  
65 Fatih Sultan ÖZTÜRK 3. Hafta Sarı Kıyıboyu  
66 Halil AKYÜZ 3. Hafta Sarı Örtülü  
67 İsmail VURAL 3. Hafta Sarı Tekoba  
68 Kadirhan ATAGÜN 3. Hafta Sarı Uğurlu  
69 Mehmet TAŞKIRAN 3. Hafta Sarı Gülenköyü  
70 Mustafa ALTUNSOY 3. Hafta KIRMIZI Cumapazarı Turnuva Kurallarının DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
Disiplin Suç ve Cezalarının 6. Maddesine istinaden 2 Maç Oynayamaz.  
71 Oğuzhan AYDIN 3. Hafta Sarı Yarlı  
72 Ömer Velioğlu 3. Hafta Sarı Bölümlü  
73 Samet ŞAHİN 3. Hafta Sarı Şehitli  
74 Ünal YİĞİT 3. Hafta Sarı Saraçlı  
75 Ahmet Batuhan TÜRK 4. Hafta Sarı Çakıroğlu  
76 Ahmet DOĞANAY 4. Hafta Sarı Gülderen  
77 Ali KANSIZ 4. Hafta Sarı Yeniköy  
78 Bayram ÖZTÜRK 4. Hafta Sarı Gülderen 2. Sarı Kartdan KIRMIZI
79 Bekir KIR 4. Hafta Sarı Taflancık  
80 Bünyamin AKYILDIZ 4. Hafta Sarı Çakıroğlu  
81 Ertuğrul BAŞ 4. Hafta Sarı Yeniköy  
82 Furkan REİSOĞLU 4. Hafta Sarı Cumapazarı  
83 Hikmet ZENGİN 4. Hafta Sarı Cumapazarı  
84 M.Ali ÇAKIROĞLU 4. Hafta Sarı Çakıroğlu  
85 Ogün ÖZTÜRK 4. Hafta Sarı Taflancık 2. Sarı Kartdan KIRMIZI
86 Okan YILMAZ 4. Hafta Sarı Yarlı  
87 Serkan ÖZEL 4. Hafta Sarı Şehitli  
88 Tuncay Kemal ŞAHİNBAŞ 4. Hafta Sarı Yeniköy  
89 Turgay ALBAYRAK 4. Hafta Sarı Gülderen  
90 Umut Erdem YILDIZ 4. Hafta Sarı Çakıroğlu  
91 Umut İBRAHİMAĞAOĞLU 4. Hafta Sarı Tekoba  
92 Yalçın BURMA 4. Hafta Sarı Taflancık  
93 Hakan YILDIZ 5. Hafta Sarı Yarlı  
94 Nihat YILMAZ 6. Hafta Sarı Yarlı  
95 - 7. Hafta Sarı Saraçlı  
96 Şevki KELEŞ 8. Hafta Sarı Sarmaşık  
97 Mustafa TURAN 9. Hafta Sarı Sarmaşık  
98 Tolga KARAL  10. Hafta Sarı Bölümlü  
99 Mesut BAYRAKTAR 11. Hafta Sarı Bölümlü 2. Sarı Kartdan KIRMIZI

Son güncelleme: 24 Nisan 2017

3834 Kez Görüntülendi.