Maç Sonuçları ve Fikstür

  

 
A- GRUBU TAKIMLARI B-GRUBU TAKIMLARI C-GRUBU TAKIMLARI D-GRUBU TAKIMLARI
1- Yemişalan 1- Köyçeğiz 1- Şehitli 1- Kıyıboyu
2- Sarmaşık 2- Dernekpazarı 2- Bölümlü 2- Gülenköyü
3- Çakıroğlu 3- B.Makililer 3- Taflancık 3- Gülderen
4- Örtülü 4- Yeniköy 4- Tekoba 4- Tavşanlı
5- Çataldere 5- Cumapazarı 5- Uğurlu 5- Saraçlı
    6- Yarlı        

 

 

19 Mart 2017 19 Mart 2017 19 Mart 2017 19 Mart 2017
SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT   MAÇLAR   SAAT   MAÇLAR  

16.30-17:40

Kpl Yemişalan Sarmaşık    0 - 3

19.30-20.40

Kpl Köyçeğiz Yarlı    4 - 6

14.00-15.10

Kpl Şehitli Bölümlü    4 - 4

15.15-16.25

Kpl Kıyıboyu Gülenköyü    0 - 4

18.15-19.25

Kpl Çakıroğlu Örtülü    4 - 5

16.30-17:40

Kpl Dernekpazarı Cumapazarı    5 - 3

15.15-16.25

Kpl Taflancık Tekoba    6 - 2

17.00-18.10

Kpl Gülderen Tavşanlı    4 - 7
    Çataldere  

14.00-15.10

Kpl B.Makililer Yeniköy    3 - 2     Uğurlu       Saraçlı  
26 Mart 2017  26 Mart 2017 26 Mart 2017  26 Mart 2017 
SAAT SH MAÇLAR   SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ
16.30-17.40 Kpl1 Çakıroğlu Yemişalan    3 - 0 14.00-15.10 Kpl2 Cumapazarı Köyçeğiz    5 - 2 18.15-19.25 Kpl3 Taflancık Şehitli    5 - 4 14.00-15.10 Kpl1 Gülderen Kıyıboyu    5 - 2
15.15-16.25 Kpl1 Sarmaşık Çataldere    7 - 5 20.30-21.40 Kpl2 Yarlı Yeniköy    2 - 2 19.30-20.40 Kpl3 Bölümlü Uğurlu    2 - 4 17.00-18.10 Kpl3 Gülenköyü Saraçlı    3 - 0
    Örtülü   16.30-17.40 Kpl2 B.Makililer Dernekpazarı    5 - 1     Tekoba       Tavşanlı  
02 Nisan 2017  2 Nisan 2017 02 Nisan 2017  02 Nisan 2017 
SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ
14.00-15.10 Kpl2 Çataldere Yemişalan    3 - 0 14.00-15.10 Kpl1 Yeniköy Köyçeğiz    11 - 1 15.15-16.25 Kpl2 Uğurlu Şehitli    7 - 4 17.00-18.10 Kpl3 Saraçlı Kıyıboyu    5 - 3
19.30-20.40 Kpl3 Sarmaşık Örtülü    2 - 11 15.15-16.25 Kpl1 B.Makililer Cumapazarı    11 - 5 16.30-17.40 Kpl2 Bölümlü Tekoba    8 - 5 18.15-19.25 Kpl3 Gülenköyü Tavşanlı    3 - 0
    Çakıroğlu   16.30-17.40 Kpl1 Dernekpazarı Yarlı     2 - 5     Taflancık       Gülderen  
09 Nisan 2017  9 Nisan 2017 09 Nisan 2017  09 Nisan 2017 
SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ
17.00-18.10 Kpl3 Örtülü Yemişalan    3 - 0 16.30-17.40 Kpl1 Köyçeğiz B.Makililer    0 - 3 14.00-15.10 Kpl1 Tekoba Şehitli    7 - 6 14.00-15.10 Kpl2 Tavşanlı Kıyıboyu    7 - 3
18.15-19.25 Kpl3 Çakıroğlu Çataldere    9 - 1 16.30-17.40 Kpl2 Yeniköy Dernekpazarı    7 - 3 15.15-16.25 Kpl1 Taflancık Uğurlu    3 - 5 15.15-16.25 Kpl2 Gülderen Saraçlı    4 - 7
    Sarmaşık   19.30-20.40 Kpl3 Yarlı Cumapazarı    5 - 1     Bölümlü       Gülenköyü  
23 Nisan 2017  23 Nisan 2017 23 Nisan 2017  23 Nisan 2017 
SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ SAAT SH MAÇLAR SNÇ
16.30-17.40 Kpl2 Çakıroğlu Sarmaşık    4 - 2 17.00-18.10 Kpl3 Dernekpazarı Köyçeğiz    3 - 0 14.00-15.10 Kpl1 Taflancık Bölümlü    2 - 4 15.15-16.25 Kpl1 Gülderen Gülenköyü    0 - 16
15.15-16.25 Kpl2 Örtülü Çataldere    3 - 0 18.15-19.25 Kpl3 B.Makililer Yarlı    4 - 4 14.00-15.10 Kpl2 Tekoba Uğurlu    7 - 16 16.30-17.40 Kpl1 Tavşanlı Saraçlı    4 - 2
    Yemişalan   19.30-20.40 Kpl3 Cumapazarı Yeniköy    0 - 3     Şehitli       Kıyıboyu  

Son güncelleme: 24 Nisan 2017

5598 Kez Görüntülendi.